Galaxy Wars

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 889 MB
  • Sürüm 1.0.28
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici im30.net
Galaxy Wars indir; Galaxy Wars, uzun gelecek yılı konu alarak geliştirilen yüksek kaliteli bir strateji oyunudur.

Galaxy Wars, uzun gelecek yılı konu alarak geliştirilen yüksek kaliteli bir strateji oyunudur. Gelecek yıllar içerisinde statejik adımlar atarak mücadele doplu bir macera içerisinde yer alacaksınız. Bu eşsiz mücadelede 2503 yılında, dünyanın yok olmaya yüz tutmuş durumu içerisinde hayatta kalmaya ve insanlığı kurtarmaya çalışacaksınız. İnsanlık bilinçsiz bir şekilde davranarak yaşamını destekleyen kaynakların sonunu getirdi. Yeni kaynaklar bulmak için görevlendirilen bir grup asker filosunu geliştirerek farklı galaksilere araştırmaya yapmaya çıktı. Araştırma esnasında insanlığın yaşamını kolaylaştıracak ögeleri olup olmadığını kontrol edecekler.

Kahraman filonun içerisinde yer alarak insanlığın yaşamasını sağlayacak olan çeşitli kaynaklar bulmak için macera dolu anlar yaşayacaksınız. Bu macerada güçlü bir kahraman olarak yer almak isterseniz Galaxy Wars mobil oyununu Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun her sahnesi gelişmiş ögeler ile donatılmış olup oyuncuları tatmin edici içerikler üzerine tasarlanmıştır. Görrüntü kalitesinin yüksek olması oyunu oynarken çeşitli problemler ile karşılamanıza sebep olmayacaktır. Oyunun oynanınışı oldukça kolay olup, mücadele esnasında zorluk çekmenize engeldir. Akıllı cihazınızda yüksek kaliteli bir strateji oyunu ile vakit geçirmek isterseniz sizde Galaxy Wars mobil oyununu tercih edebilirsiniz.

İnsanoğlunun çaresizliğini gidermek ve yaşamın devam etmesini sağlamak için acele etmeniz gerekiyor. Kaynaklar gitgide tükenmeye başladı ve artık insanlar yavaş yavaş ölümün eşiğine geldiler. Kaynağa olan açlık uzaylı imparatorluklarla karşılaşmaya sebep oldu. Karşılaşmaların ardından uzaylılar insanları yok etmeye başladı ve sonunda güçlü uzay gemileri dünyayı yok etti. İnsanlar ise yıldız galaksilerine sürgüne gönderildi. Burada ne yapacakları hakkında insanlığın hiç bir fikri yok. Fakat bazı araştırmalar ile kendinize yepyeni teknolojik gelişimli bir şehir inşa edeceksiniz. Yıldız galaksisine geldiğiniz anda 2516 yılında uygarlığı yeniden inşa etmek için bir kahraman gerekiyor. O kahraman kişi olarak görev yapmak için daha fazla beklemeyin. Filonuz ve güçlü halkınız sizi bekliyor.

Galaxy Wars oyuncuların gezegenlerde savaştığı dev çoklu SLG çevrimiçi oyundur. Yıldız galaksisinde yeni binalar yükseltin, farklı teknoloji kaynaklarının kilidini açın, çeşitli araştırmalar yaparak farklı kaynaklar elde edin. Üssünü geliştirdikçe daha fazlasını yapıp gezegeni keşfedersiniz. Galaxy Wars strateji oyununa dünyanın her bir yerinden oyuncular savaşmak için dahil olacaklar. Yıl dız galaksisine kurduğunuz yeni dünyanın düşmanlarınız tarafından ele geçirilmesine asla izin vermeyin.

Onlarla sohbet edebilir, etkileşimde bulunarak birlik içerisinde hareket edebilirsiniz. Birlik içerisinde stratejinizi geliştirin, insanlığın yeni yaşamında yüksek kazançlar elde etmesi için başarılı bir kahraman olarak görevinizi tamamlayın. Evrensel oyuncularla karşılaşmanın yanında onlarla engelsiz iletişim kurabilir, onlarla birlikte yaşayacağınız bu eşsiz mücadelede başarılı olmak için tüm oyun kontrollerini değerlendirin. Galaxy Wars mobil oyununda heyecan verici anlar yaşamak için Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kendinizi uzayın derinliklerinde bulabilirsiniz. Yıldız galaksisi sizi bekliyor.


Galaxy Wars indir